Dopisy z lázní

Dopisy z lázní vznikly z jednoho prostého důvodu - neuměla jsem v krátké zprávě svým blízkým popsat průběh lázeňských procedur, protože to byly pro mě do té doby nevídané zážitky. Teď si o nich můžete přečíst i vy.

Máme tady druhý poločas zápasu mezi dvěma lázeňskými zařízeními. V předchozím článku vyhrály Frantovky nad Klimkovicemi těsně 2:1. Dnes nás čeká porovnat zbývající kategorie. A těmi jsou samotná léčba, procedury a personál, a nakonec celková atmosféra a můj dojem z obou míst.

V první řadě bych ráda znovu zopakovala, že lázně jsou super, a pokud máte jenom trochu možnost, tak si je rozhodně nechte napsat! A abych celé to své lázeňské povalování shrnula, nezbývá mi, než porovnat dvoje lázně, které jsem vyzkoušela. Celé zhodnocení bude absolutně subjektivní a bude zohledňovat dobu, ve které jsem tam byla, typ ubytování,...

Skotský střik - profláknutý název, znám ho od dětství, ale co si pod ním představit, nemám nejmenší tušení. Někde vzadu v hlavě tento pojem nemá moc pozitivní podtón, ale když to je ozdravná procedura, tak to musí být dobré. Nebo ne?

V minulém příspěvku jsem popisovala procedury, které nebyly až tak neobvyklé nebo překvapující, aby si zasloužily vlastní článek. Měla jsem ale naordinované dvě, kterým toto privilegium věnuji. První z nich je společná jodobromová koupel.